W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemicznego już od czwartku nasza szkoła jazdy #ELCAR zawiesiła organizowanie szkoleń teoretycznych i praktycznych do odwołania.Wszystkie e-kursy działają bez żadnych przerw. Bądźmy odpowiedzialni w tym wyjątkowym czasie #zostanwdomu abyśmy solidarnie zdali ten egzamin!
Nasze biuro obsługi będzie działało w trybie on-line oraz w sprawach pilnych będzie możliwość indywidualnego spotkania w biurze po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Zadzwoń do Nas - 508 30 43 42 (poniedziałek - piątek -12:00 -19:00)
Napisz do Nas - biuro@elcargdynia.pl lub na FB

Uwaga: wszystkie szkolenia e-learningowe działają bez żadnych przerw.


 

Teoria w domu

Teoria w domu czyli prawko przez neta - rewelacyjna metoda nauki przepisów ruchu drogowego w dowolnym tempie. Nie musisz chodzić na wykłady na kursie prawa jazdy możesz w dolnej chwili gdziekolwiek jesteś uczyć się przepisów ruchu drogowego oraz sprawdzać swoją wiedzę rozwiązując testy na prawko !

Wybierając taką metodę szkolenia masz oczywiście również możliwość uczestniczenia w zajęciach na kursie prawa jazdy na sali wykładowej.

Miło nam poinformować ,iż do naszej oferty wprowadzamy dodatkowe nowoczesne metody nauczania. Proponujemy wszystkim naszym kursantom możliwość szkolenia e-learnigowego. Jest to nowoczesna metoda szkolenia teoretycznego jak również doskonały sposób na utrwalenie swoich wiadomości z przepisów  ruchu drogowego. Nasza szkoła jazdy daje możliwość szkolenia przez internet oraz szkolenia stacjonarnego. Korzystając z e-kursów na prawo jazdy możesz w dowolnym  momencie  zacząć kurs prawa jazdy w naszym osk - dodatkowo dajemy Ci możliwość uczestniczenia w naszych wykładach -zajęciach teoretycznych prowadzonych przez naszych wykładowców. 

 

  • Jakie są zalety takiego rozwiązania :
  • - kurs prawa jazdy zaczynasz od razu po zapisaniu się w naszej szkole i nie czekasz na terminy zajęć teoretycznych;
  • - posiadasz doskonałą bazę wiedzy z której możesz skorzystać w każdej chwili i w każdym miejscu ( komputer, telefon, tablet );
  • - możesz korzystać z e-kursu i wykładów jednocześnie;
  • - jesteś pod stałą opieką naszych wykładowców podczas szkolenia , odpowiemy na każde TWOJE pytanie;