W związku z zaistniałą sytuacją zagrożenia epidemicznego już od czwartku nasza szkoła jazdy #ELCAR zawiesiła organizowanie szkoleń teoretycznych i praktycznych do odwołania.Wszystkie e-kursy działają bez żadnych przerw. Bądźmy odpowiedzialni w tym wyjątkowym czasie #zostanwdomu abyśmy solidarnie zdali ten egzamin!
Nasze biuro obsługi będzie działało w trybie on-line oraz w sprawach pilnych będzie możliwość indywidualnego spotkania w biurze po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Zadzwoń do Nas - 508 30 43 42 (poniedziałek - piątek -12:00 -19:00)
Napisz do Nas - biuro@elcargdynia.pl lub na FB

Uwaga: wszystkie szkolenia e-learningowe działają bez żadnych przerw.


 

Jazdy próbne w PORD

Jazdy próbne przed egzaminem

na prawo jazdy w PORD Gdynia i Gdańsk.

Informujemy ,iż istnieje możliwość odbycia w PORD Gdynia jazd próbnych na placu manewrowym ośrodka egzaminowania. Terminy w jakich można skorzystać z placu manewrowego w Gdyni  na prawo jazdy kat A i B :

- wtorki od godz. 15:30 do 18:30

- środy od godz. 15:30 do 18:30

Opłata wynosi 30 PLN za 25 minutowa jazdę na placu manewrowym pojazdem własnym lub OSK. Przed skorzystaniem z tej usługi należy dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM WYNAJĘCIA PLACU MANEWROWEGO W PORD. Ponadto należy pamiętać ,iż jazdy muszą się odbyć pod okiem zgłoszonego instruktora nauki jazdy. Zapisy prowadzone są  w biurze obsługi egzaminów w Gdyni po uprzednim przedłożeniu  zaświadczenia z szkoły nauki  jazdy o zakończeniu szkolenia lub uczestniczenia w szkoleniu na kursie prawa jazdy.

Tutaj znajdują się dokładne informacji na temat jazd próbnych 

przed egzaminem na prawo jazdy w PORD Gdynia i Gdańsk >>>